Anasayfa

İstanbulda bulunan hizmet bölgelerimizde Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Profilo gibi tüm marka beyaz ev eşyalarınızı Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Fırın gibi beyaz ev eşyalarınızın her türlü tamir ve bakım işlemlerini yapıyoruz.

Beyaz Eşya Teknik Servisi ve Bakımı

Hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalarınız her ne kadar kaliteli marka olursa olsun, zamanla ya bakıma ihtiyaç duyarlar, ya da ufak tefek arızalar çıkartarak, can sıkıntısına neden olurlar. Bu anlamda her biriniz kaliteli ve tecrübeli servis arayışı içine girersiniz. Bu hususta varacağınız ilk adres, tabi ki tecrübesi ve kalitesi ile yoğun çalışma süresi ve iş gücü ile kaliteli işlerini ortaya koyan beyaz eşya firmamızdır. Beyaz eşya sektörüne yıllarını adayan firmamız. Müşteri memnuniyeti ve kalitesi ile kendi çıtasını yükselten firmamız; Arçelik Beko, Bosch, profilo, Siemens vs. gibi ünlü markalardan üretilen tüm beyaz eşyaların her türlü arızalarına profesyonel ve kalıcı çözüm üretmektedir.  Siemens servisi ve tamiri ekimizi başta olmak üzere tüm markalarda hizmet veren ekibimiz, cihazlarınızın arızalanması durumunda bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde aynı gün içinde adresinize ulaşarak arızalarınızı tamirini yapmaktadır.

 Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik servisi ve tamiri alanında hizmet veren firmamız, son teknoloji ve çağdaş bilgiyi kullanarak dünya standartlarının üzerinde hizmet vermektedir. Mesleki ahlak kurallarını benimseyen ve müşteri memnuniyetini prensip haline getiren firmamız, aynı zamanda sosyal sorumluluğun bilincinde de olup, her daim öncü ve yenilikçi uygulamalarıyla, referans, beyaz eşya servisi olma özelliğini sürdürerek, beyaz eşya servisi ve tamiri sektöründe ayrıcalığımızı ortaya koymuşuzdur. Bundan sonra bizlere güvenen müşterilerimizi kaliteli hizmet ağımızla yüzlerini güldürmeye devam edeceğiz.   Tamirini yaptığımız cihazlar bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, küçük ev aletleri kurutma makinesi, ankastre ürünleri vs. gibi tüm elektronik cihazların tamirini yapmaktayız

Beko Servisi Ve Tamiri

Beyaz eşya servisi sektöründe yıllardır, hizmet veren ekibimizi Beko servisi ve tamiri alanında da Beko markalı beyaz eşyalarınız başta olmak üzere elektronik cihazlarınızda meydana gelen her türlü arıza ile ilgili şikâyetlerinize en kısa sürede profesyonel ve kalıcı çözüm üretmekteyiz. İşinin ehli güler yüzlü personellerimiz ile arızalarınızı aynı gün içinde yerinde tamir eden servisimizi ileri teknoloji ile uluslararası standartlara uygun çalışma alanı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 Bocsh Servisi Ve Tamiri

Ailenizle daha yakından ilgilenmeniz ve yaşantınızı kolaylaştırmak ve hayat için teknoloji temasını önemseyen ve benimseyen Siemens, Bosch markalı buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi,  küçük ev aletlerinin tamirin konusunda öncü firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bosch servisi ve tamiri konusunda da alanında bir numaralı servis olan firmamız, haftanın her günü 7/24 saat boyunda hizmet vermektedir. İleri teknolojiyi takip eden firmamız, gelişen teknoloji ile sürekli kendisini geliştirmekte ve misyon ve vizyonu ile başarılı çalışmalar ortaya koymaktadır. Kalite ve güvenirliğinde ödün vermeden çalışmalarına büyük bir hızla devam eden firmamız,  genç dinamik ve güçlü kadromuz ile Profilo servisi ve tamiri sektöründe de lider firma olmayı hedeflemektedir