Buzdolabı Teknik Servisi ve Tamiri

Buzdolabı Teknik Servisi ve Tamiri

Hemen hemen hepimizin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan beyaz eşyaların her evde farklı ve modelleri mevcuttur. Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi vs. gibi beyaz eşyalarınızın bakımını, onarımını ve hatta montajını yapan beyaz eşya servisi, elektronik cihazlardaki sorunları da kısa zamanda profesyonel yollarla çözerek tamirini yapmaktadır. Siemens, Profilo, Bosch, Beko ve Arçelik gibi tüm beyaz eşyalar zamanla ya bakım istemekte ya da arızalar çıkartarak servise ihtiyaç duyurmaktadır. Her markanın kendisine özgü bir beyaz eşya servisi bulunmaktadır.  Arçelik servisi ve tamiri yapan firmalar Arçelik markalı, buzdolabı çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri, ankastre ürünler gibi tüm elektronik cihazların bakım onarım ve montaj hizmetini yapmaktadır.

  Beyaz eşya servislerini Güvenle Arayabilirsiniz

 Gerek Beko servisi ve tamiri olsun gerekse de, Bosch servisi ve tamiri olsun hiç fark etmez, bütün beyaz eşya servisleri cihazlarınız için model ayırt etmeksizin servis hizmeti sunmaktadır. Marka servis olmalarının en büyük avantajı bu markalar hakkında geniş bilgiye sahip olmaları ve Marka ve modele özgü özelliklerini bilerek, arızaların nereden geldiğin tespit edebilmektedir. Bu sayede hem akıllı hem de etkili servis kanalı olmaktadırlar.  Özelikle Siemens servisi ve tamiri müşterilerine kat kat ilgi ve alakayı göstermekte Siemens markaları cihazların arızalarda 7/24 saat boyunca beyaz eşya servis hizmeti sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün yeni yeni cihazlar çıkmakta ve beyaz eşya sektörü büyük bir gelişim göstermektedir. Buna bağlı olarak da yüzlerce beyaz eşya servisi firmaları hizmet vermektedir. Bunlar arasında en kaliteli ve güvenilir bir servis seçmek çok zor oluyorsa eğer beyaz eşya servisi seçerken;

·         Yıllardır bu hizmeti yapıyor olması ve sektöre adını yazdırmış olması

·         Yeni çıkan teknolojiler için bünyesinde çalışan elemanları gerekli eğitimlere tabi tutması

·         Müşteri memnuniyetine önem vermesi

·         Dünya standartlarının üzerindeki ekipmanlar bulundurması

Arızaya profesyonel yollarla kalıcı çözümler sunması gibi maddeler göz önünde bulundurulmalıdır.

 Beyaz Eşya da Teknik Servisin Önemi

Beyaz eşyalar ev hanımlarının en büyük yardımcılarıdır.  Önceleri Çamaşır bulaşık derken hanımların sosyal hayatı diye bir şeyleri yoktu.  Bu beyaz eşyalar sayesinde bulaşık, çamaşır yıkama gibi, bütün dertlerden kurtuldular. Bu yüzden beyaz eşyaları kullanırken gereken özeni ve hassasiyeti vermekte fayda vardır desek de, hangi marka olursa olsun zaman zaman arızalar çıkarabilmektedir. Beyaz eşyalarınız arızalandığında kendini müdahale etmek yerine mutlaka deneyimli teknik personellerden oluşan bir servisten destek almalısınız. Fakat destek alırken, beyaz eşyanın hangi marka ise o markaya ait servisi çağırmanız gerekmektedir. Örneğin; Arçelik markalı bir buzdolabı için Profilo servisi ve tamiri ekibini çağıramazsınız.   Bunun için profile beyaz eşya yetkililerinden yardım istemeniz gerekmektedir. Beyaz eşya servisleri cihazlarının her türlü arızalarında sizlere her türlü desteği vermektedir. Gerektiği durumda beyaz eşyalarınızın bakımını yapmakta kırılan ya da bozulan parçaların yerine yeni orijinal parçaları takarak, cihazınızı uzun ömürlü ilk günlük proforması ile çalışmasını sağlamaktadır.