Hakkımızda

Hakkımızda

Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, ocak, mikrodalga fırın ve davlumbaz gibi ürünlerimizin tamamı beyaz eşya olarak kabul edilmektedir. Bulaşık makinesinde, çamaşır makinesinde, ocakta veya çamaşır kurutma makinesinde aniden gelişen sorunlar fazlasıyla can sıkıcı olabilir. Firmamızda, başınıza gelen bu can sıkıcı durumu düzeltmek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz ve onarmak için kalifiye mühendis ve teknisyenlere sahibiz. 


Tüm Modeller, Tüm Markalar

Beyaz eşya tamir servisimizin ağı, Arçelik, Beko, Profilo, Siemens, Bosch giibi üreticilere kadar uzanmaktadır. Modeli ne olursa olsun, arıza sonrası bulaşıklarınızı tekrar en iyi şekilde yıkamak, ocağınızı kullanarak tekrar yemek pişirmek, çamaşır makinesini sağlıklı hale getirmek ve kurutucunuzu aktif hale getirmek için tamir ediyoruz. 

Mükemmellik Geleneğimiz

Beyaz Eşya Hizmetindeki teknisyenler, memnuniyetinizi tam olarak sağlamak için size sorular sorarak işe başlarlar. İlk amacımız, durumunuzun tam olarak ne olduğunu öğrenmektir, böylelikle size ihtiyacınız olanı ve istediğiniz şeyi vererek mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olabiliyoruz. İkinci hedefimiz sizi gelecek yıllarda güvenebileceğiniz kaliteli ekipmanlarla donatmak olduğundan, evdeki ısıtma ve soğutma cihazlarında da iddialıyız ve sektörün lider firmaları ile çalışıyoruz. Ancak en iyi beyaz eşyalar bile doğru şekilde kurulmazsa işe yaramaz. Bu nedenle üçüncü hedefimiz yalnızca uzman kurulumları yapmaktır. En önemlisi, yeni sisteminizin beklentilerinize göre performans göstermesini sağlamak için her teknisyeni başından sonuna kadar görmek için eğitiriz. Son olarak, sistemlerinizi maksimum verimlilikle çalıştırmak için hızlı, profesyonel hizmet ve eksiksiz servis planları sunuyoruz. Bu adımlar, yıllara dayanana hizmet mükemmellik geleneğimizin bir parçası olmuştur. 

Nasıl Hizmet Ederiz?

Evde hizmet firmamız, sizi sıkıntıya sokmadan servis hizmeti vermek için kurulmuştur. Beyaz eşya bozulmalarında, profesyonel bir ev-içi hizmeti sunmaktadır. Ev beyaz eşyalarının çoğu markasına hizmet veriyoruz ve beyaz eşyanızın mümkün olan en kısa sürede sabitleyip çalıştırmak için çok çeşitli yedek parçalar taşıyoruz. Arçelik servisi tamiri, Cihazınızı onarmak için gerekli parçaları depolamazsak, hızlı bir şekilde sipariş edilebilir ve geri dönüş ziyaretinizde bir çağrı ücreti talep etmiyoruz! Her emek, orantılı olarak faturalandırılır.
Atölye Onarımları - Tüm markalarda atölye onarımlarımızı da gerçekleştiriyoruz. Profilo servisi ve tamiriSiemens servisi ve tamiri, konusunda da iddialıyız. Atölye ücretimiz tüm işçiliğin sabit ücretini kapsar, Ekstra bir maliyet yüklemez ancak biz atölye onarımlarını büyük sorunlarda tercih ederiz. Başlamak için aşağıdaki iletişim formunu kullanın!


Özel Teklif Hizmeti

Firmamız onarım hizmetlerinde müşterilerimize özel teklifler verir. Ama aynı zamanda yapmayı sevdiğimiz, belki de hiç hizmet teklifimizi kullanmamış olan kişilerin de hizmet alışkanlığını kazanabilmek. Beyaz eşya onarım ekibimiz, uzun yıllardır bu sektörde Arçelik tamiri ve servisi hizmeti vererek işe başlamış ardından Beko servisi ve tamiri, eklenerek büyüdü. Şimdilerde son olarak da Bosch servis ve tamiri de eklenmiştir. 

Garantili Hizmet Anlayışı

Kullandığımız yedek parçaların çoğunda 12 ay garanti vardır ve tüm işçiliklerimiz 3 ay garanti kapsamındadır. Daima sizlere dürüst öneriler sunacağız; yüksek eğitimli teknisyenlerimiz size sunulan tüm seçenekleri yönlendirecek ve cihazınız için en iyi yol tarifini yapacaktır. Servis veya tamiratınız tamamlandıktan sonra yazılı bir garanti belgesi ve huzurunuz olacak. Onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için veya servis veya kurulum hizmetlerimizden herhangi birinde ihtiyacınız halinde lütfen istediğiniz zaman e-posta gönderin veya bizi arayın. Yardım için buradayız!