Hizmet Bölgelerimiz

Beyaz Eşya Servisi

Günlük hayatta beyaz eşyalar sürekli kullandığımız ve hayatımızı kolaylaştıran aletlerdir. Teknolojinin gelişmesiyle evdeki iş yükleri de azaldı. Çamaşır ve bulaşık gibi zahmetli sürekli yapılması gereken işler daha çabuk ve zahmetsiz halledilir oldu. Beyaz eşyalara bu kadar yük yüklenmesi sebebiyle zaman zaman teknik arızalar verebilirler. Bu arızalar beyaz eşya servisleri bakıyor. Arçelik servisi ve tamiri beyaz eşyalarınızdaki arızalarda gerekli hizmeti sağlıyor. Beyaz eşyalar çeşitli arızalar vermektedir. Bunları kendinizin tamir etmesi pek mümkün değil. Servislerimizde bulunan çalışanlar bu konuda deneyimli elemanlardır ve arızaları tespit ederek gerekli tamirleri yaparlar.

Beyaz Eşyada Beyaz Eşya Servislerinin  Faydaları Nelerdir?

Beyaz eşya ismini beyaz renginden alır ve her evde bulunması zorunlu ihtiyaçlara işaret eder. Yerli ve yabancı firmaları beyaz teknolojik ürünlere yaptığı yatırımlar sonucunda bu elektronik cihazlar çıkmaya ve tanıtım reklamlarının ardından da evlerde yedini almaya başladılar.  Çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi vs. gibi elektronik ürünler beyaz eşyaların başlıca ürünleridir. Tabi ki de bunlarla ilgili yan ürünlerde beyaz eşya kapsamına girmektedir. Özellikle buzdolabı gibi kesintisiz bir ürüne sahip olmayan ev yokken üstüne bir de derin dondurucu çıkartılmıştır. Buzdolabı ve derin dondurucu dışında çamaşır makinesi de bir ev için en gerekli cihazdır.

Modern hayatın en gerekli ürünleri çamaşır makinelerdir.  Çok eskilerde olduğu gibi kadınların nehir kenarına gidip elinde tokmak ile çamaşırları döverek yıkamaları gibi bir görüntü sergilemesi modern hayatın en çileli halidir. Günümüzde tüm bu işlemleri bir düğme ile çamaşır makineleri halletmektedir.  Ancak çoğu zaman bu cihazların yararları kadar zararları da ortaya çıkmaktadır. Çünkü modern hayatın vazgeçilmez ürünleri zaman zaman arıza yapmakta ve can sıkıcı hal almaktadır. Bu arızaları tamirinde beyaz eşya servisinin rolü büyüktür.   Bir Profilo servisi ve tamiri elemanları arızanın nereden kaynaklandığını tespit ederek kısa sürede profesyonel çözümler üretebilir. Bunu için beyaz eşya servisleri beyaz eşya sektörünün bölünmez bir parçasıdır.

Teknik Servisin Faydaları Nelerdir?

Teknik servis beyaz eşyaların arızalanması durumunda ilk başvurulabilecek firmalardır.   Buzdolabı ya da çamaşır makinesi gibi cihazların arızalandığı durumlarda sıradan bir insan yerine Beko servisi ve tamiri elemanlarına müracaat edilmesi gerekir. Çünkü bu elemanlar;

·         Arıza yapan cihaz hakkında gerekli eğitimlerden geçmiş sertifikalı, işinin ehli kişilerdir.

·         Cihazın arızasını tespit etmeden gelişigüzel, cihazın her yerini sökmezler.

·         İleri de meydana gelecek arızalarla tüketiciyi bilgilendirerek, tamiri için tüketicinin onayını alırlar.

·         Tamir sonrası arızanın neden kaynaklandığının bir daha arıza yapmaması için yapılması ya da yapılmaması gerekenler hakkında tüketiciyi bilgilendiren kişilerdir

Yukarıdaki özelliklere sahip olan bir Beko ya da Bosch servisi ve tamiri elemanları arızayı en kısa sürede tamir edip, tüketiciye gerekli bilgileri vermektedir.