Hizmetlerimiz

Güvenilir Beyaz Eşya Servisi Nasıl Seçilir?

Beyaz eşyalar yıl boyunca değişik arızalar çıkartarak soluğu ya bir profilo servisi ve tamiri firmasında ya da Siemens tamiri ve servisi firmasının kapısında aldırır. Bu konuda özellikle bulaşık ya da çamaşır makinelerinin önemi söz konusu olduğunda farklı tercihler ışığında güven veren bir beyaz eşya servisi arayışına girilir.  Orijinal parça değişimleri başta olmak üzere cihazlarda meydana gelen her türlü arızaların tamirini aynı gün içerisinde tamir eden bir servis olması gerekmektedir. Servis elemanlarının hemen hemen hepsinin işini ehli iyi eğitim almış sertifikalı kişilerden oluşması arızanın kalıcı olarak tamir edilmesine olanak sağlamaktadır.  

Beyaz Eşya Servisinin Yararları Nelerdir?

Bosch servisi ve tamiri hizmetlerinden yararlandığınız takdirde sizlere her zaman dönüş yaparlar ve bozulan beyaz eşya ürünleriniz kısa süre içerisinde ilk günkü kadar yeni bir şekilde sizlere teslim edilir. Yalnızca Bosch marka ile kısıtlı kalmayıp aynı zamanda Profilo servisi ve tamiri ile de irtibata geçebilir ve tüm beyaz eşya ürünlerinizin tamir, bakım ve onarım işlemlerinin tamamlanmasına olanak sağlayabilirsiniz. Beyaz eşya servislerine başvurmak her zaman oldukça önemli ve faydalıdır. Kendi kendinize tamir ve onarım yapmak istediğinizde ve güvendiğinizde o markaya ait doğru parçaları temin edemeyebilirsiniz. Aynı zamanda var olan tüm parçalar orijinal parçalar da olmayabilir ve böylelikle beyaz eşyalar çok daha bozuk bir hale gelebilir.

·         Her zaman markanın yer aldığı beyaz eşya servisine başvuru yapmak gerekir.

·         Orijinal parçaları kullanan ve tamiri direkt olarak sizin gözünüzün önünde yapan servislerle irtibata geçilmelidir.

·         Beyaz eşya ürünlerinin alındığı yerlere ulaşım sağlanmalıdır.

·         Beyaz eşya ürünlerinde ufak bir değişiklik dahi fark edildiği takdirde derhal servise erişim sağlanmalıdır.

Beyaz Eşya Servis Hizmetlerinden Nasıl Yararlanılır?

Siemens servisi ve tamiri gibi ulaşım sağlayabileceğiniz pek çok beyaz eşya servis markası mevcuttur. Sizin beyaz eşya ürünlerinizin markası hangisiyse derhal o markanın servisi ile iletişime geçmeniz gerekir. Tüm markalara genel olarak tamir, bakım ve onarım yapan servisler de mevcuttur ancak direkt olarak orijinal markanın servisi ile iletişime geçmek her zaman daha mantıklıdır. beyaz eşya servislerine ait olan adres ve numaralar online sitelerinde ya da direkt olarak paket üzerlerinde ve garanti belgelerinde yazılıdır. Bu numaralardan ve adreslerden kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisleri Büyük Bir Önem Taşıyor

Beyaz eşya servislerinde çalışan personeller işlerini her zaman en iyi şekilde yaparlar ve garanti ömürlerini de uzatma haklarına sahiptirler. Belli ücretler dahilinde beyaz eşyalarınızın garantilerini servis ve tamir aracılığı ile uzatabilir ve çok daha uzun vadeli olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.