Kadıköy Beyaz Eşya Teknik Servisi

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

 Kadıköy Arçelik servisi ve tamiri olarak Kadıköy ve çevresinde Arçelik ve Beko markalı beyaz eşyalarınızı tamirinin yapmaktayız. Kadıköy ve çevresindeki Arçelik Beko müşterilerine haftanın her günü 7/24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekteyiz. Arçelik ve Beko markalı beyaz eşyalarda meydana gelen arızaları bizlere bildirip aynı gün içinde acil hizmetlerimizde yararlanabilirsiniz.     Beyaz eşyalarınız arasında en çok arıza yapan buzdolaplarıdır. Kesintisiz çalıştıklarından dolayı çeşitli arızalar çıkartabilir. Bu arızalara hiçbir müdahale yapmadan Kadıköy buzdolabı servisi ve tamiri elemanlarımızdan destek alabilirsiniz. Bunların dışında firmamız, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve küçük ev aletlerinizde yaşadığınız tüm büyük küçük sorunlarınız için bir tık uzağınızdayız.

Özverili Ve Planlı Çalışma

Bir beyaz eşya tamircisi olarak bünyemizde birden fazla markaya ait beyaz eşyanın tamirini ve bakımını yapmaktayız. Profilo, Arçelik, Beko,  Bosch ve Siemens gibi lider markaların beyaz eşyalarının tamirini yapan firmamız, Kadıköy bölgesinde Kadıköy Beko servisi ve tamiri çatısı altında Kadıköy bölgesinde kesintisiz hizmet vermektedir. En çok arıza yapan beyaz eşyalardan biride çamaşır makineleridir. Çünkü sık sık çalıştıklarından dolayı zamanla yıpranırlar. Kadıköy çamaşır makinesi servisi ve tamiri elemanlarımız, çamaşır makinelerinizin arızalarınızın tespitini ve tamirini yerinde yapmaktadır. Çamaşır makinelerinizin parçaları çok sık kullanımdan dolayı deforme olabilir ve çeşitli arızalar çıkarabilir. Fazla zaman kaybetmeden ve makineleriniz fazla zarar görmeden parçanın değişimini ve tamirini yapmanızda fayda vardır.   Bu durumda bizlerle iletişime geçerek servis desteği istemenizde fayda vardır. Çamaşır makineniz için adresinize gelen ekibimiz geldiği andan itibaren özverili ve planlı bir çalışma ile makinenizde ne tür sorunlar var, detaylı bir şekilde rapor halinde sizlere sunar ve tamiri için gerekli onayı ister.   Sizin tercihlerinize bağlı kalan elemanlarımız zaman kaybetmeden tamir işlemlerine başlayarak arızayı en kısa sürede tamir eder.

Haftanın Her Günü 7/24 Saat Boyunca Bizlere Ulaşabilirsiniz

Beyaz eşyalar hayatınızın bir parçasıdır. Özellikle çamaşır makine ile bulaşık makineler bayanlar sağ kolu gibidir. İkisinin de ayrı bir yeri vardır. Fakat ikisi de çok çalıştıklarından dolayı onlarda zaman zaman arıza yapabilirler.   Alanında uzman ve eğitimli personellerimizden oluşan Kadıköy Bosch servisi ve tamiri firmamız çamaşır ve bulaşık makinesi servisi hizmeti vermektedir. Günün her saatinde ihtiyaç duyduğunuz beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaları vakit kaybetmeden yaptırabileceğiniz Kadıköy Bulaşık makinesi servisi ve tamiri ekibimizden 7/24 saat boyunca destek alabilirsiniz. Sahip olduğunuz bulaşık makineleriniz yıkama sırasında nedeni belli olmayan sebeplerden dolayı yıkmayı durduracak gibi oluyorsa, programı iptal edin. Eğer makinelerin sayı göstergesinde hata kodu verilirse cihaz elektrik bağlantısından ayrılmalıdır. Eğer;

·         Makineniz çalışmıyorsa elektrik sigortanızı kontrol edin.

·         Makinenizin alt püskürtme kolu dönmekte zorluk çekiyorsa tutma olabilir, fazla zorlamayın.

·         Cihazın kapatılmıyorsa, kilidin konumu değişebilir. Resetlemek için daha fazla güç kullanmanız gerekmektedir.

·         Bulaşık makinenizin deterjan haznesi kapanmıyorsa, yapışmış artıkları temizlemeniz gerekir.

·         Su giriş kontrolü ışık göstergesi yanıyorsa sular kesilmiş ya da musluklar kapanmış ya da su giriş hortumu katlanabilir bunları tek tek kontrol edin.

  Profesyonel, Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet

Beyaz eşya firmamız Siemens ve görüntü gibi dünyada ünlü markalara ait beyaz eşyaların tamir servisini de sunmaktadır. Çünkü Siemens ve Profilo gibi lider markalara ait olsa bile çoğunda farklı alanlarda oluşan arızalar meydana gelmektedir. Profilo ya da Siemens markalı cihazlarınız için Kadıköy Siemens servisi ve tamiri uzman ekibimiz ile arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz.   En az çamaşır makinelerini kadar işlevsel bir ürün olan kurutma makineleriniz de zaman zaman can sıkıcı sorunlar çıkarmaktadır.  Alanında deneyimli ekip kadrosuna sahip olan Kadıköy kurutma makinesi ve tamiri ekibimiz kurutma makinelerini her türlü arızaların profesyonel olarak müdahale etmektedir. Kurutma makinelerinizin değişmesi gereken tüm parçalara orijinal yedek parça kullanarak bir yıl işçilik garantisi vermektedir. Kadıköy’ün en iyi beyaz eşya servis olan firmamız profilo markalı cihazlar için de geniş hizmet ağına sahiptir.  Kadıköy profilo servisi ve tamiri adı altında hizmet veren ekibimizi profilo markalı her türlü elektronik cihazlar için gerekli eğitimler tabi tutulmaktadır. Buna örnek olarak fırınlar mutfaklarımız baş tacıdır ve hemen hemen her gün en güzel tarifler fırınlarımızdan gerektedir. Bu yüzden fırınlarda zaman zaman yorulabilir ve büyük küçük arızalarla sizleri üzebilir. Böyle bir durumda hemen Kadıköy fırın servisi ve tamiri ekibimizden her türlü belgi ve desteği alabilirsiniz.